Актрисата Ирен Кривошиева е неутешима след новината за смъртта на Стефан

...
Актрисата Ирен Кривошиева е неутешима след новината за смъртта на Стефан
Коментари Харесай

Ирен Кривошиева е неутешима след смъртта на Стефан Данаилов

Актрисата Ирен Кривошиева е неутешима след новината за гибелта на Стефан Данаилов. Тя е първият човек, който научава тъжната новина, само че отхвърля всевъзможни обществени мнения, пише  show.blitz.bg

Точно в часа на гибелта, когато към момента новината не бе оповестена в общественото пространство, Ирен изригна с много чудноват статус във " Facebook " - " Какво е гибелта? ", попита виртуалните си другари тя. 

По-късно, когато се разбра от какво е предизвикан този статус, опечелената актриса получи безчет съболезнования от близки и познати. А пред БЛИЦ нейни другари описаха, че сега Ирен е неутешима и не стопира да плаче. Тя в никакъв случай не е крила, че Стефан е огромната й обич и след толкоз години възприятията не са се изпарили. 

Кривошиева е дамата, която подари Стефан със личен биологичен наследник, който той призна в следствие. Голямата болежка на Ирен е, че през всичките тези години Ламбо не погледна на нея като обичана жена. В една от книгите си той споделя, че Аня Пенчева ще остане най-силната му тръпка. А за Ирен споделял пред другари, че е мимолетна неточност в живота му, което мъчеше толкоз години влюбената актриса. 

Наш кореспондент се опита да се свърже с актрисата, само че тя не одобри позвъняванията. Пред най-доверените си декларирала, че не желае да приказва с медиите по този въпрос и желае да я оставят сама в тъгата си

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html
--> --> --> --> ``
рекламаКоментариКоментирай посредством FacebookЗа да пишете мнения, апелирам регистрирайте се за секунди ТУКНапиши коментарИме:Коментар:
`` Последни вести `` рекламаФорумФорум--> -->
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР